Dr n. med. Marta Bogusz

Inicjatorka Młodości, edukator, naukowiec, Członek CMAC – Complications in Medical Aesthetics Collaborative, właściciel podmiotu leczniczego MŁODOŚĆ, specjalizuje się, wspólnie z zespołem interdyscyplinarnym, w edukacji w zakresie diagnostyki i leczenia powikłań po zabiegach estetycznych. Wykładowca akademicki WSEiT – Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 12.02.2007 r. Studia wyższe w zakresie zdrowia publicznego ukończyła z wyróżnieniem Rektora Uniwersytetu Medycznego.

Przez kilka lat była również wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wszystko co robi, zawsze robi z pasji i z ogromną dedykacją, a swoje kompetencje zawodowe potwierdza na uczelniach, kongresach naukowych i warsztatach wśród najlepszych specjalistów w branży.

lek. Karolina Radka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie patomorfologii. Praca w Centrum Onkologii przynosi Pani doktor ogrom zawodowej satysfakcji, jednakże medycyna estetyczna to jej szczególne zamiłowanie i hobby. Ukończyła w tym kierunku liczne kursy stacjonarne, kursy online oraz szkolenia produktowe, nabywając przy tym umiejętności praktycznych w zakresie bezpiecznych i skutecznych technik iniekcyjnych i procedur zabiegowych. Podobnie jak cały zespół MŁODOŚĆ wielką wagę przykłada do staranności i bezpieczeństwa wykonywanych przez siebie procedur, dlatego też jak pozostali członkowie zespołu MŁODOŚĆ jest aktywnym członkiem międzynarodowych organizacji takich jak CMAC (Complications in Medical Aesthetic Collaborative) oraz AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine). Prywatnie i w środowisku zawodowym jest osobą otwartą, empatyczną, zorganizowaną i obowiązkową, świetnie realizuje się w pracy u podstaw i pracy zespołowej. Pasją Pani doktor i osobistym celem jest ciągłe poszerzanie swoich horyzontów oraz zdobywanie nowej wiedzy i kwalifikacji.

Więcej informacji na temat Pani doktor znajdziecie również na:

Strona: dr-radka.pl

Instagram: instagram.com/dr_radka

Facebook: facebook.com/drradka

lek. dent. Natalia Gadzińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego II  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Stypendysta za wybitne osiągnięcia w nauce. Specjalizuje się w zabiegach wolumetrii, modelowania ust i relaksacji mięśni oraz powikłaniach o zabiegach medycyny estetycznej.

Pani doktor wykonuje również zabiegi autologiczne oraz z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia.

 

Więcej informacji na temat Pani doktor dostępnych również na:

https://www.instagram.com/dr_gadzinska/

lek. Joanna Błaszak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pani doktor jest obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii szpitala klinicznego w Poznaniu. Jej szczególnym zainteresowaniem jest diagnostyka chorób naczyń oraz leczenie zabiegowe  – metodami klasycznymi i wewnątrznaczyniowymi, w tym  laseroterapia. Interesuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz flebologii estetycznej. Ukończyła kurs z podawania toksyny botulinowej. Nabywanie nowych umiejętności sprawia Pani doktor dużo radości podobnie jak pozostałemu zespołowi MŁODOŚĆ.

lek. Agata Lis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz medycyny estetycznej z licznymi certyfikatami oraz doświadczeniem w pracy z preparatami wielu renomowanych firm. Ze względu na ciągłą chęć rozwoju, aktywna uczestniczka kongresów o tej tematyce. Chętnie bierze udział w dodatkowych projektach związanych z promowaniem kliniki i budowaniem stałych relacji zawodowych pacjentem. Prowadzi konto edukacyjne instagram.com/lek.alis

lek. stom. Aleksandra Degis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu w Poznaniu. Stomatolog z zamiłowaniem do estetyki. Ukończyła również studia podyplomowe w Poznaniu otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach nieustannie pogłębia swoją wiedzę i kompetencje.