Kilka słów

Geneo+


Urządzenie: Geneo+
Czas zabiegu: 15 – 60 min
Znieczulenie: brak
Częstotliwość: 1 zabieg co 14 dni
Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
Przeciwwskazania: LINK
Zalecenia przedzabiegowe: LINK
Zalecenia pozabiegowe: LINK

Cennik
Zadbaj o swoją skórę przed lub po intensywnych kąpielach słonecznych, przed wielkim wyjściem lub  tak po poprostu, zwyczajnie bez okazji dla poprawy kondycji swojej skóry, przyjdź do nas na zabieg GeneO+. Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy, traneksamowy, czyste złoto! i inne odpowiednio dobrane dla Twojej skóry. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Geneo to wyjątkowa platforma, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak infuzję tlenową, falę radiową  i ultradźwięki, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Zapraszamy do kontaktu